Rallisprint SM

Yhteystiedot

Sarjan toimihenkilöt

Sarjan yhdyshenkilö

Markus Silfvast, 044 972 3805

markus.silfvast@gmail.com

 

Rallilajien lajipäällikkö

Henrik Frank, 040 534 9977

henrik.frank@autourheilu.fi

 

Tiedotus

Eero Wihuri, eero.wihuri@karprint.fi
Sami Kolsi, sami.kolsi@autourheilu.fi

 

KULJETTAJAT JA TIIMIT: julkaisemme mielellämme tiedotteitanne sarjan ja Moottoriurheilu.tv:n sivuilla. Pyydämme lähettämään tiedotteet kuvien kera osoitteisiin: sami.kolsi@autourheilu.fi ja media@moottoriurheilu.tv. Kiitos yhteistyöstä ja tehdään yhdessä parempaa näkyvyyttä Rallisprint SM -sarjalle!

 

Internet, mainonta
Mainostoimisto Semio
mika@semio.fi

 

Pääkatsastaja
Timo Brilli, 0400-420458

timo.brilli@gmail.com


Tuomariston puheenjohtajat

Pasi Korkiamäki (Siikajoki, Kauhajoki, Huittinen), 040 7371198

 

Juha Solin (Kuopio, Raahe, Leppävirta), 0500 777 869, juha.solin@gmail.com

 

 

Anna palautetta

Nimi
Sähköposti
Palautteni koskee
Palautteeni

AKK - www.autourheilu.fi Mainostoimisto Semio, Seinäjoki ja Tampere BV-Team AKK Supports  Fia Action For Road Safety